Головна » 2016 » Жовтень » 31 » "І мить, і вічність " на полотнах Валерія Чуйкова
15:17
"І мить, і вічність " на полотнах Валерія Чуйкова
28 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана відбулося відкриття виставки живопису Валерія Чуйкова «І мить, і вічність…». На відкриття завітав сам художник, Валерій Євгенович Чуйков (1949 р.н.) – український професійний живописець, майстер жанрової картини, портрету, пейзажу, натюрморту. Відкриваючи виставку, заслужений працівник культури України, директор Чернігівського обласного художнього музею ім. Григорія Галагана Ірина Ральченко привітала присутніх, і передусім самого художника з цією непересічною подією в культурному житті нашого міста. Подяку департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації художнику вручив головний спеціаліст департаменту Дмитро Мельниченко.
Про життєвий і творчий шлях митця розповіла куратор виставки Світлана Курач. З її розповіді присутні на відкритті дізналися,що народився майбутній живописець у Запоріжжі в родині народного художника України Євгена Чуйкова (1924-2000). Художню освіту здобув в Київському державному художньому інституті (1967-1973) в майстерні монументального живопису Тетяни Яблонської, і вже через три роки (1976) став членом спілки художників СРСР. Активна творча діяльність дала свої результати. Щорічно художник стає лауреатом виставок , конкурсів, фестивалів:
1976 р. – лауреат Всесоюзного конкурсу портрета «Наш сучасник», Москва;
1977 р.– володар першої премії в жанрі живопису на Республіканській молодіжній виставці (УРСР);
1978 р.– володар другої премії в жанрі живопису на Республіканській молодіжній виставці (УРСР);
1979 р.– лауреат Міжнародного фестивалю молоді на Кубі (1979).
1980 р. – лауреат Республіканської виставки ім. А.Куїнджі.
1982 р. – лауреат Республіканської премії комсомолу ім. М.Островського; 1984 р.– нагороджений медаллю Міністерства культури СРСР за серію робіт, присвячених будівництву БАМу.
Після переїзду в 1990 році до Великобританії, Валерій Чуйков дещо змінює напрям своєї творчості. Він пише переважно квіткові натюрморти та пейзажі. На щойно відкритій виставці в музеї представлено близько двох десятків його творів, датованих 1968-2015 роками.
Виставка триватиме протягом трьох тижнів.Ласкаво просимо!

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 462 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: