Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Фотовиставка "Світ очима йогів: Діалог цивілізацій"
10:28
Фотовиставка "Світ очима йогів: Діалог цивілізацій"
8 жовтня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття фотовиставки «Світ очима йогів: Діалог цивілізацій». Цей фотопроект, створений на честь 10-річчя Української Федерації Йоги, зібрав більше 1000 учасників, із робіт яких було відібрано найяскравіші, кадри, які були створені під час подорожей різними куточками нашої планети. Багатоманіття та гармонія світу відображено у 80-ти живих поглядах, в очах людей, які змогли їх побачити і відчути.
Всі ми полюбляємо подорожувати. Однак, якщо поцікавитися, кожен дасть свою власну відповідь - чим саме є для нього подорож. Майстерність мандрівника полягає в здатності побачити всю красу різноманітного світу, відчути цінність та унікальність кожної культури, розкритися на новий досвід, відчути деталі і відтінки, пропустити їх через себе, увібрати нове і через це трансформуватися. Не дарма ж свідчить китайське прислів'я, що ніхто не повертається з подорожі таким, яким він був до того.
«Діалог цивілізацій» – більше ніж міжкультурне спілкування, це – вміння слухати та поважати інші погляди, бачити відмінності, але вчитися жити разом.
Зараз на Україні виникла гостра необхідність подібного діалогу, саме тому виставка «Світ очима йогів: Діалог цивілізацій» відбувається в різних регіонах України. Її вже бачили в Донецьку, Маріуполі, Львові та Києві, і зовсім скоро її побачать в Чернігові.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1194 | Додав: Острякова | Теги: фотовиставка «Світ очима йогів: Діа, Чернігівський обласний художній муз | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: