Головна » 2018 » Січень » 18 » Фотовиставка Юрія Хромушина та Василя Катімана "Україна від краю до краю", присвячена Дню Соборності України
14:47
Фотовиставка Юрія Хромушина та Василя Катімана "Україна від краю до краю", присвячена Дню Соборності України
22 січня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття фотовиставки «Україна від краю до краю», присвяченої Дню Соборності України. На виставці представлені світлини чернігівського фотохудожника Василя Катімана та члена НСФУ, заслуженого журналіста України Юрія Хромушина.
Юрій Миколайович народився 1 травня 1948 р. в селі Камінний Кінець поблизу Ленінграда (тепер Санкт-Петербург).
Мистецтвом фотографії захоплюється з дитинства. Після закінчення середньої школи у м. Гдовськ, вступив до Алчевського ПТУ, де отримав спеціальність фотографа павільйонних зйомок. Заочно закінчив Машинобудівельний інститут. Друкувався в місцевій пресі, а згодом отримав запрошення на посаду фотокореспондента обласної газети «Луганська правда», де пропрацював 40 років. Робив документальні знімки. У вільний час займався художньою фотографією.
У творчому доробку мистця світлини різного жанру.
Василь Вітальйович – обдарований фотохудожник. Народився 15 липня 1947 року в селі Михальчина Слобода Новгород-Сіверського району, Чернігівської області.
З 1971 року проживає в Чернігові. Закінчив Прилуцький технікум електрифікації і гідромеліорації. Працював інженером електричних мереж.
Фотографуванням захоплюється з дитинства. У творчому доробку майстра світлини різних жанрів: пейзажі, портрети, жанрові фотознімки, архітектурні пам'ятки.
Його перша персональна виставка "Обо всем понемногу" була репрезентована в Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка у 2015 році.
На вистаці «Україна від краю до краю», представлено 30 світлин майстра, які висвітлюють багатогранність повсякденного життя та об'єднані великою любов'ю до художньої фотографії.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 303 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: