Головна » 2012 » Березень » 22 » Драматичний простір Чернігівського обласного художнього музею
13:40
Драматичний простір Чернігівського обласного художнього музею

9 листопада 2007 р. стартував музейний проект “Драматичний простір художнього музею” показом уривка з вистави за текстами ессе англійського драматурга Гарольда Пінтера “Культура і шахрайство індивідуальності”.
Цей проект започаткований з ініціативи актора Чернігівського Молодого театру Романа Покровського. Разом зі своїми студійцями він втілює в життя нові, експерементальні ідеї “нетрадиційного театру”.
Вже відбулися у виставкових залах та приміщеннях музею ряд вистав, у яких музейні експонати заговорили мовою театру. Такою була вистава “Антифауст”, що викликала широкий резонанс у ЗМІ, присвячена 165 – річчю від дня народження скульптора М. М.Антокольського (1843-1902). В цій виставі було задіяно твір відомого скульптора “Мефістофель”, який зберігається у фондах музею.
Студійці мали змогу у виставковому залі музею в оточенні картин подати глядачам своє бачення образу, увіковіченого в творах Йосипа Бродського, Олександра Пушкіна, Йогана Гете. Були використані уривки з текстів цих авторів, висловлене своє власне ставлення до Того, хто є уособленням всіх злих сил.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Драматичний простір | Переглядів: 1789 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський художній музей, драматичний простір | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: