Головна » 2018 » Червень » 5 » Докладніше про картини Ук Дара Чана та уроки Камбоджі для України
08:52
Докладніше про картини Ук Дара Чана та уроки Камбоджі для України
5 червня о 14:00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулась зустріч із Ук Дара Чаном, автором персональної виставки картин «Діалог культур».
Ук Дара Чан — український художник, уродженець Королівства Камбоджа, який живе і працює у м. Березань Київської області, член Національної спілки художників України, Президент Київської обласної федерації таеквон-до ІТФ.
У програмі:
— виступ художника Ук Дара Чана про свої картини, які поєднують у собі українські та кхмерські мотиви, серед них і портрет Тараса Шевченка;
— виступ голови правління громадської організації «Українська Ініціатива» Юрія Косенка про уроки подолання спадщини тоталітаризму у Камбоджі, важливими для України після майбутнього звільнення окупованих російським агресором територій Донеччини і Криму. Зараз держава-агресор Російська Федерація активно прагне нав’язати Україні ідею про амністію терористів та допущення їхніх головачів до участі в політичному житті країни, у цьому контексті актуально розглянути досвід цієї азійської країни.
— виступ заступника голови правління громадської організації «Українська Ініціатива» Ольги Тимчишин про життя й творчість класиків кхмерської літератури, зокрема таких, як Бамрае Утей Нгинг, Преах Ботумтхера Сом, Кхун Срунь, Кром Нгой.
ОРГАНІЗАТОРИ: громадська організація «Українська Ініціатива», Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Українського інституту національної пам’яті.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 419 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: