Головна » 2013 » Травень » 31 » Дитячий образ в образотворчому мистецтві
13:50
Дитячий образ в образотворчому мистецтві
            31 травня о 13-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудось відкриття виставки живопису та скульптури «Дитячий образ в образотворчому мистецтві» з фондів музею.
         Виставка «Дитячий образ в образотворчому мистецтві» організована музеєм на виконання пункту 2 Указу Президента України від 28 грудня 2012 року №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості».
        В експозиції представлені твори західноєвропейського мистецтва та відомих українських і російських художників: копійна робота з Рафаелло Санті невідомого художника XVIII ст. «Мадонна в кріслі», твір італійського скульптора Джузеппе Ренда (1859-1939) «Пастушок», портрет доньки Валі народного художника Сергія Шишка (1911-1997), полотна Федора Бухгольця (1857-1942) «Відкуси шматочок» та Миколи Ге (1831-1894) «Дівчина у червоній хустині».
       Дитячий образ розкривають картини знаних чернігівських художників: народного художника України Володимира Ємця, членів Чернігівської обласної організації НСХУ Леоніда Забаровського, Євгена Кріпа, Федора Кравчука та молодого талановитого художника Дениса Бугрова.  
       Виставка «Дитячий образ в образотворчому мистецтві» з фондів ЧОХМ імені Григорія Галагана доповнена майстерними виробами учнів Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівської міської ради Чернігівської області.
      Близько двохсот творів декоративно-ужиткового мистецтва виконані у техніках дереворізьблення, ізонитки, вишивки стрічками, аплікації.  
Ласкаво просимо! 


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1670 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: