Головна » 2016 » Серпень » 23 » День Державного Прапора у музеї
12:00
День Державного Прапора у музеї
День Прапора співробітники музею зустріли оптимістично, з гарним настроєм. Адже ми, як і всі українці, сподіваємось на МИР, добробут, спокій у нашій державі.
Напередодні свята ми придбали новий прапор. Співробітники музею, як діти раділи цій події, дружно прикріпили його на древко та навіть сперечалися, кому надати право на його встановлення. Символічно, що новенький прапор замайорів на фасаді музею саме у цей день.
Невід`ємним елементом соціокультурної функції сучасного музею є збереження національної пам`яті, самоідентифікації, ретрансляція національно значимих ідей, що ґрунтуються на історико-культурній спадщині.
Звісно, не все патріотичне пофарбоване у жовто-блакитне. Проявом патріотизму може бути і відтворення на полотнах художниками краси української природи, і оспівування у піснях героїчного минулого і сучасного щоденного подвигу воїна-захисника нашої Вітчизни.
Проте виховується почуття патріотизму і, зокрема, шанобливим ставленням до національної символіки. З Днем Державного Прапора України, дорогі співвітчизники! Ми пам`ятаємо завжди діти чиїх ми батьків, але як пам’ятатимуть нас наші нащадки – це справа нашого з Вами сучасного.

Синій, як море, як день, золотий —
З неба і сонця наш прапор ясний.
Рідний наш прапор високо несім!
Хай він, уславлений, квітне усім!
Гляньте, на ньому волошки цвітуть,
Гляньте, жита в ньому золото ллють.
З жита й волошок наш прапор ясний.
З неба і сонця, як день весняний


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 464 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: