Головна » 2016 » Лютий » 8 » Чернігівський обласний художній музей відвідала гостя з Голландії
14:41
Чернігівський обласний художній музей відвідала гостя з Голландії
8 лютого Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана відвідали почесні гості Лідія Доннерс-Мунт та Василь Копистко - керівник гуманітарних проектів і координатор товариства «Нідерланди-Україна». Приводом для візиту став 390-річчя картини «Концерт» (1626 р.) відомого голландського художника Гендріка Тербрюггена (1588-1629). Причиною зацікавлення цим твором живописця є те, що лише три роботи автора зберігаються в музеях на теренах колишнього Радянського Союзу в Іркутську, Чернігові та Санкт-Петербурзі.
Пані Лідія народилася і виросла в Голландії, а на батьківщину свого батька-українця потрапила лише у 15 років. Але відтоді вона відчуває нерозривний зв’язок в Україною та вже багато років допомагає українським сиротам, дитячим спортивним школам, лікарням, бібліотекам та музеям. Лідія бере активну участь в організації днів України в Нідерландах, а ще опікується разом з іншими небайдужими могилою голови ОУН Євгена Коновальця.
Хоча наша гостя живе в Голландії, але її серце лишається в Україні. Тож, сподіваємося на подальшу співпрацю нашого музею та Лідії Доннерс-Мунт.

Також ви можете пеглянути сюжет про візит пані Лідії до нашого музею на нашій сторінці в мережі facebook.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 1098 | Додав: Острякова | Теги: Картина Гендріка Тербрюггена Концер, Чернігів, керівник гуманітарних проектів това, Лідія Доннерс-Мунт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: