Головна » 2018 » Червень » 1 » Чернігівський обласний художній музей відкрив сезон пришкільних таборів
15:43
Чернігівський обласний художній музей відкрив сезон пришкільних таборів
З метою забезпечення виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області на 2016-2020 роки та Плану заходів щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області у 2018 році Чернігівський обласний художній музей ім.Григорія Галагана пропонує дітям для відвідування наступні виставки
-«Розмова двох столиць» (виставка творчих робіт вихованців відділу народної творчості Київського палацу дітей та юнацтва)
-Виставка «Образ і слово» (авторська лялька Оксани Смереки-Малик, м.Львів).
Крім того пропонується пізнавально-розвиваюча інтерактивна програма та майстер-класи для відвідувачів дитячих пришкільних таборів.
Відкрили сезон «пришкільники» з і школи №10 м.Ніжина та с. Брусилів, для яких був проведений майстер-класи з виготовлення сувеніру з глини.
В Міжнародний день захисту дітей школярі Чернігова мали змогу безкоштовно відвідати всі виставкові зали музею. Також цього дня найменшенькі учні з Нового Білоуса виготовляли сувенір з фетру, а для решти керівник гуртка Міського палацу дітей та юнацтва провела майстер-клас з тістопластики.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Майстер-класи | Переглядів: 200 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: