Головна » 2012 » Лютий » 24 » Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана розширює своє представництво у віртуальному просторі
01:22
Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана розширює своє представництво у віртуальному просторі
Із приємністю повідомляємо, що Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана поступово розширює своє представництво у віртуальному просторі.
Сьогодні, 24 лютого 2012 року була зареєстрована офіційна сторінка на Facebook з адресою www.facebook.com/halahan.art
Facebook — веб-сайт популярної соціальної мережі, що почав працювати 4 лютого 2004 року. Cтаном на січень 2011 року сайтом активно користуються понад 600 мільйонів користувачів і за даними сайту Alexa.com Facebook є 8-им за відвідуваністю сайтом в Україні та 2-им за відвідуваністю сайтом в США. Кількість українських користувачів Facebook на середину лютого 2011 сягає 1 190 000.

А кілька днів тому була створена твіт-сторінка twitter.com/HalahanArt
Twitter (Твітер; від англ. twitter — цвірінькати, щебетати) — соціальна мережа, яка являє собою мережу мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення.
За повідомленням Вікіпедії: Твітером користується вже більше 200 млн. користувачів.
Відповідно до статистики компанії Яндекс (березень 2010), за півроку український Twitter зріс вдвічі. Число користувачів, які пишуть українською мовою, за рік зросла з 15 до 27%. Яндекс нарахував в Україні понад 35500 облікових записів. Це 20% від усього кирилічного Twitter — більше, ніж для будь-якого іншого блогохостинга.Понад 27% користувачів українського Twitter пишуть українською (рік тому таких було тільки 15%).


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 1743 | Додав: Майшев | Теги: twitter, соціальні мережі, художній музей Галагана, facebook, Інтернет | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: