Головна » 2017 » Березень » 2 » Благодійний концерт «ДІТИ ДОПОМАГАЮТЬ ДІТЯМ»
10:48
Благодійний концерт «ДІТИ ДОПОМАГАЮТЬ ДІТЯМ»
«Діти допомогають дітям» - концерт під таким девізом відбувся 5 березня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана
Проведення концерту учнів Музичної школи №1 ім. С. Вільконського ініціював Чернігівський жіночий Клуб Soroptimist у рамках свого проекту «Tutti optimist».
Мета проекту – пітримати навчання музиці обдарованих дівчат, позбавлених батьківського піклування, дівчат з інвалідністю, переселенців та дівчат з багатодітних родин, які не мають можливості самостійно придбати інструменти.
За минуле півріччя Чернігівський Клуб Soroptimist подарував ученицям Музичної школи №1 12 музичних інструментів.
Благодійний концерт став новим етапом проекту. Вже самі діти,які отримали інструменти у подарунок та їх однокласники об'єднали свої сили та уміння , щоб зібрати кошти для підтримки юних колег по музичній школі, родини яких знаходяться у складних життєвих умовах.
Юні музиканти та вокалісти захопили та порадували глядачів своєю майстерністю, схвилювали серця глядачів своює щирістю, запалили драйвовим виконанням!
Наприкінці концерту Чернігівський Клуб Soroptimist подарував здібним дівчатам три инструменти: скрипку, домру и балалайку з побажаннями, щоб ці інструменти завжди знаходились в руках дітей, які бажають вчитися музиці.
Добрий почин чернігівських сороптимісток знайшов живий відгук у серцях столичних добродійників. З Києва на концерт приїхали молоді люди, які зібрали кошти серед своїх друзів та знайомих, та подарували дітям та домру.
З музейних полотен на юних чернігівських музикантів та дорослих дарувальників дивився рід Галаганів – відомих українських меценатів -благодійників. Напевно, їх душі раділи, що і зараз у нашого народу жива традиція розвивати освіту людей та підтримувати таланти...
Сердечна вдячність учнів Музичної школи №1,їх чудовим педагогам, Художньому музею та усім людям, хто відгукнувся, хто підтримав прекрасну иніціативу благодійності!!!
Щира подяка та добрі побажання всім меценатам, завдяки яким вже 15 обдарованих чернігівських дітей мають свої музичні інструменти, які допоможуть дітям розвинути свої таланти та, можливо, обрати свій професійний шлях...

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Музичні зустрічі | Переглядів: 448 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: