Головна » 2015 » Вересень » 24 » Автентична Чернігівщина
10:06
Автентична Чернігівщина
25 вересня 0 15-00 відбулось відкриття виставки народної вишивки та текстилю "Автентична Чернігівщина" (з приватних колекцій)
Виставка є продовженням мистецького проекту «Відкриємо автентичну Україну», ініціатором якого є громадська організація «Всеукраїнська академія автентики».
Сам термін «етнічна автентика» означає передачу традицій народного мистецтва від покоління до покоління, що об’єднує людей в єдину націю і забезпечує розвиток української культури.
Одним з важливих джерел вивчення автентичного мистецтва рідного краю є вишивка, котра відображає ключові елементи світогляду нашої нації. Основу експозиції становлять старовинні зразки автентичного одягу та вишитих рушників, характерних для чернігівського регіону, з приватних зібрань колекціонерів Юрія Дахна і Тетяни Жогалко та знаних чернігівських майстринь вишивки Наталії Черняк і Ольги Костюченко.
Основна мета цього виставкового проекту – долучення широкого загалу та фахівців до поглибленого вивчення пам’яток матеріальної та духовної культури рідного краю, пробудження почуття любові та дбайливого ставлення до національної культурної спадщини.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1067 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: