Головна » 2012 » Квітень » 11 » Анонс. Відкриття виставки живопису «Подих космосу» художника Романа Гуманюка (Киргизстан)
12:29
Анонс. Відкриття виставки живопису «Подих космосу» художника Романа Гуманюка (Киргизстан)
11 квітня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки живопису «Подих космосу» художника Романа Гуманюка (Киргизстан).
Молодий митець народився в 1985 році в родині українського походження у Бішкеку (Киргизстан). Автором вже створено більше 800 робіт, він брав участь у виставках у Вашингтоні (США), в Авіньйоні (Франція), у Флоренції (Італія) та в Софії (Болгарія), хоча Роман професійно займається живописом лише 15 років. Працює акриловими фарбами, які дозволяють йому досягти дивовижних кольорів та краси фактури. У творчому доробку автора реалістичні пейзажі, портрети, а також абстрактні композиції. В якості головних мотивів творів художника останніх років можна виділити космічну тематику.

Місто Чернігів для проведення своєї персональної виставки «Подих космосу», яка відкривається напередодні Всесвітнього дня авіації та космонавтики , Роман Гуманюк обрав не випадково. Саме тут з 1967 по 1971 рік навчався в Чернігівському вищому військовому авіаційному училищі, а згодом працював перший космонавт Незалежної України – Леонід Каденюк. Він також є героєм одного з вдалих портретів молодого художника.

Твори Романа Гуманюка – це ціла поема про космос та гори, образи яких створюються на межі реальності, мрій та фантазії.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів | Переглядів: 1347 | Додав: Майшев | Теги: Виставка, Роман Гуманюк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: