Головна » 2012 » Лютий » 27 » 26 лютого у музеї співали аматори-виконавці нашого часу
22:23
26 лютого у музеї співали аматори-виконавці нашого часу
26 лютого в музеї відбулася музична зустріч з Юлією Піддубною та Дмитром Нечаєм, що співали пісні для усіх охочих і небайдужих до філософії життя

Юлія Піддубна та Дмитро Нечай - чернігівські автори-виконавці, в творах яких поєднуються блюзові мотиви, інді, рок-музика та філософські вірші.
Вони намагаються доносити не тільки гарну музику до слухача, а і змістовні вірші творів. Кожна пісня – це історія, це емоція, це певні життєві роздуми та позиції, і тому кожен глядач може вибрати, те, що зараз перекликається з його внутрішнім світом. Пісні виконувались як російською так і українською мовами. Взагалі, співаки вважають, що мовних бар’єрів в творчості не існує. Юлія та Дмитро працюють разом вже 5 років, до цього кожен працював окремо, чи з іншими музикантами. Відносно нещодавно почали приділяти більш активну увагу концертній діяльності.

"Приємно, що концерт відвідали не тільки близькі друзі, а і давні шанувальники та нові слухачі. Вважаємо, що глядач повинен слухати не тільки якісну музику, а і слухати якісні вірші, томущо слов’янські народи завжди виділялись своїм мелодійним, змістовним і водночас твердим словом" - говорить Юлія. Дмитро в 2011 році став фіналістом шоу «Чернігів місто талантів», з авторською композицією «Соль мира», хоча зовсім не має музичної освіти.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Музичні зустрічі | Переглядів: 1241 | Додав: Катріна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: