Головна » Музичні зустрічі
25 березня 2006 р. концертом-бесідою “Шедеври російської музики” за участю заслуженого артиста України Геннадія Дем’янчука було започатковано проект “Музичні зустрічі в музеї”.
Пізніше була незабутня зустріч з народною артисткою України, професором, викладачем Київської консерваторії Наталією Свириденко.

З хвилюванням чекали відвідувачі музею на приїзд артистки, що привезла с собою клавесин, на якому виконала музичні твори 16-17 ст. нідерландських, англійських композиторів. У стінах музею звучала верджинальна музика. Серед відвідувачів була добра третина шанувальників мистецтва з Києва, що приїхали не лише насолодитись чудовим звучанням старовинного інструменту і побачити його, але й почути цікаві коментарі виконавиці про кожен, навіть коротенькій твір, дізнатись про те, що вже на поч.16 ст. нідерландський композитор Бернхард Шмідт (1607-?) писав музичні твори гал'ярди.

Чудові враження залишив у відвідувачів і виступ заслуженої артистки України, викладача Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького Лариси Роговець. Їі чудовий рідкісний голос (меццо-сопрано) лунав у музеї не лише на “Музичних зустрічах”, а і на відкритті виставок. До речі останнього разу мисткиня порадувала слухачів не тільки своїм сольним співом, а й дуетом з донькою .

Зачаровано слухали присутні на “Музичних зустрічах в музеї” дует у складі двох талановитих сестер, дипломанток Всеукраїнських конкурсів Тетяни та Інни Чабан. Лунали не лише їх авторські пісні, а й покладені на музику слова Ліни Костенко, народні пісні.

Категорія: Музичні зустрічі | Переглядів: 1378 | Додав: Майшев | Дата: 16/02/2012 | Коментарі (0)