Головна » Драматичний простір
9 листопада 2007 р. стартував музейний проект “Драматичний простір художнього музею” показом уривка з вистави за текстами ессе англійського драматурга Гарольда Пінтера “Культура і шахрайство індивідуальності”.
Цей проект започаткований з ініціативи актора Чернігівського Молодого театру Романа Покровського. Разом зі своїми студійцями він втілює в життя нові, експериментальні ідеї “нетрадиційного театру”.

Вже відбулися у виставкових залах та приміщеннях музею ряд вистав, у яких музейні експонати заговорили мовою театру. Такою була вистава “Антифауст”, що викликала широкий резонанс у ЗМІ, присвячена 165 – річчю від дня народження скульптора М. М.Антокольського (1843-1902). В цій виставі було задіяно твір відомого скульптора “Мефістофель”, який зберігається у фондах музею.

Студійці мали змогу у виставковому залі музею в оточенні картин подати глядачам своє бачення образу, увіковіченого в творах Йосипа Бродського, Олександра Пушкіна, Йогана Гете. Були використані уривки з текстів цих авторів, висловлене своє власне ставлення до Того, хто є уособленням всіх злих сил.

Группа вКонтакте
Категорія: Драматичний простір | Переглядів: 1374 | Додав: Майшев | Дата: 16/02/2012 | Коментарі (0)